امروز: یکشنبه, ۴ آبان ۱۳۹۹ / قبل از ظهر / | برابر با: الأحد 9 ربيع أول 1442 | 2020-10-25
آرشیو :

رهبر معظم انقلاب: بدون امنیت همه‌ ارزش‌های مهم دچار اختلال خواهند شد

 تهران-ایرنا- رهبر انقلاب اسلامی امنیت را یک ارزش بسیار والا و عنصر حیاتی برای کشور عنوان کردند و فرمودند: بدون امنیت همه ارزش‌های مهم کشور دچار اختلال خواهند شد.

ارسال توسط :

همراهی مردمی در اربعین، پیوند ناگسستنی امام و امت را به تصویر کشید

تهران- ایرنا- ستاد مرکزی اربعین حسینی با قدردانی از مردم برای زمینه سازی اجرای پروتکل ها و دستورالعمل‌های بهداشتی، همراهی مردمی برخاسته از رهنمود بی نظیر و حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص چگونگی برگزاری مراسم و زیارت اربعین حسینی(ع) در کشور را جلوه‌ای دیگر از پیوند ناگسستنی امام و امت در برابر دیدگان جهانیان، برشمرد.

ارسال توسط :

جهانگیری: دولت با تمام ظرفیت به دنبال کاهش فشار بر اقشار ضعیف است

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در تماس تلفنی با آیت‌الله سید محمدجواد علوی بروجردی، در جریان آخرین وضعیت جسمانی و روند درمان وی قرار گرفت و با ارائه گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور گفت: دولت با تمام ظرفیت به دنبال کاهش فشارها بر اقشار ضعیف جامعه است.

ارسال توسط :

دیپلمات پیشین: علت ورود دیرهنگام روسیه به بحران قره باغ رویکردهای پاشینیان بود

تهران-ایرنا- یک کارشناس مسائل قفقاز با اشاره به ورود غیرجدی و دیرهنگام روسیه به جنگ اخیر قره‌باغ، گفت: مسکو دنبال متنبه کردن نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان بود تا دنبال نزدیکی به غرب نباشد.

ارسال توسط :

تاکتیک‌های اصولگرایان در نیمکت انتخاباتی

تهران-ایرنا- انتخابات برای اصولگرایان در حال جدی شدن است و به نظر می‌رسد گروه‌ها و شخصیت‌های این جریان برای نشستن در نیمکت انتخاباتی ریاست جمهوری سیزدهم آماده می‌شوند. گروهی با تاکتیک جلسات مشورتی، گروهی با صبحانه‌های کاری و سیاسی و عده‌ای دیگر با هجمه به دولت.

ارسال توسط :

واکنش ایران به نقض آتش بس میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان

تهران- ایرنا- سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امورخارجه در واکنش به نقض آتش بس اعلام شده میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان گفت که ایران مجددا از دو طرف می‌خواهد ضمن پایبندی به آتش بس، گفت‌وگوهای خود را در چارچوب حقوق بین‌الملل و احترام به تمامیت ارضی یکدیگر و تخلیه شهرهای اشغالی از سر گیرند.

ارسال توسط :

مردم را درجریان نحوه هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای مقابله با کرونا قراردهید

تهران – ایرنا – معاون اول رییس جمهوری خطاب به رییس کل بانک مرکزی و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دستور داد: عموم مردم را در جریان چگونگی هزینه‌کرد مبلغ یک میلیارد یورو مقاله با کرونا قرار دهید.

ارسال توسط :

مردم را درجریان نحوه هزینه کرد یک میلیارد یورو برای مقابله با کرونا قراردهید

تهران – ایرنا – معاون اول رییس جمهوری خطاب به رییس کل بانک مرکزی و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دستور داد: عموم مردم را در جریان چگونگی هزینه کرد مبلغ یک میلیارد یورو مقاله با کرونا قرار دهید.

ارسال توسط :

آیین‌نامه اجرایی رتبه بندی تولیدکنندگان و پیمانکاران تصویب شد

تهران – ایرنا – هیات وزیران در جلسه امروز – یکشنبه – خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، آیین نامه اجرایی مربوط به رتبه بندی تولیدکنندگان کالاها، عرضه کنندگان خدمات و پیمانکاران طراحی – ساخت را تصویب کرد.

ارسال توسط :

استاد دانشگاه تهران: سیاست فشار حداکثری ترامپ بازی شکست خورده‌ای بود

تهران-ایرنا- استاد دانشگاه تهران گفت: ترامپ می‌خواست با در پیش گرفتن سیاست فشار حداکثری سیاست چماق و هویج اوباما را تغییر دهد ولی وارد بازی شکست خورده‌ای شد و سیاست وی نتیجه بخش نبود.

ارسال توسط :
Scroll to Top