امروز: جمعه, ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ / بعد از ظهر / | برابر با: الجمعة 3 شوال 1442 | 2021-05-14
آرشیو :

راه‌آهن خواف–هرات مراودات ایران و افغانستان را افزایش می‌دهد

تهران- ایرنا- نماینده نهبندان و سربیشه با تاکید بر اهمیت افتتاح قطعه سوم راه‌آهن خواف – هرات گفت: این خط آهن، امکان حمل کالاهای سنگین و حجیم را  فراهم می‌کند و در توسعه مراودات تجاری ایران و افغانستان تاثیرگذار است.

ارسال توسط :

امیرعبداللهیان: ریاض خوش‌خدمتی به اسرائیل را متوقف کند

تهران-ایرنا- دستیار ارشد رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل گفت: ریاض بهتر است خوش خدمتی به رژیم اسراییل را متوقف کرده و به همسایگانش احترام بگذارد.

ارسال توسط :

جواد امام: فراکسیون امید «گندم‌نمای جوفروش» بود

تهران – ایرنا – عضو شورای‌ عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح طلبان گفت: فراکسیون امید با رای مردم به برند اصلاح طلبی، با بیش از ۱۰۰ نماینده در مجلس دهم تشکیل شد، سپس برخی آنها تغییر فراکسیون دادند و «گندم نمای جو فروش» شدند چون با رای اصلاح‌طلبی به مجلس رفتند و خلاف آن عمل کردند.

ارسال توسط :

شماره جدید خط حزب‌الله منتشر شد

تهران – ایرنا – دویست ‌وشصت‌ ودومین هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «شکست حداکثری» منتشر شد.

ارسال توسط :

مانیفست شورای هماهنگی راهگشای اصلاحات خواهد بود؟

تهران – ایرنا – همزمان با کمای طولانی «شعسا» پس از شوک انتخاباتی اسفند، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بار دیگر به عنوان رکن اجرایی این جریان سیاسی به منظور اثرگذاری انتخاباتی و تعیین تکلیف، در پی تدوین مانیفست اصلاحات است.

ارسال توسط :

قطع زنجیره انتقال کرونا در گرو اقدامات بهداشت‌محور است

تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه تعطیلی‌های منجر به ازدیاد سفرهای برون شهری تاثیری در جلوگیری از شیوع کرونا نمی‌کند، گفت: برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا باید بهداشت‌محور حرکت کرد تا به مرحله درمان‌ محور نرسیم.

ارسال توسط :

۷ عضو کابینه در کمیسیون‌های تخصصی مجلس حضور می‌یابند

تهران- ایرنا- وزیران صنعت،معدن و تجارت، آموزش و پرورش، نفت، نیرو، امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات و کشور، هفته آینده برای پاسخ به سوالات نمایندگان عضو کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، به بهارستان می‌روند.

ارسال توسط :

نماینده مجلس: قصد ترامپ زیر آب بردن همه است

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ترامپ امروز مانند فردی در حال غرق شدن است که می‌خواهد همه را با خود به زیر آب ببرد ‌،گفت: در چنین فضایی ساختار سیاسی آمریکا و نظام بین الملل اجازه رفتارهای ماجراجویانه به ترامپ نخواهند داد.

ارسال توسط :

سرکرده گروهک تجزیه‌طلب «حرکه النضال» دستگیر شد

تهران-ایرنا- وزارت اطلاعات اعلام کرد: عامل اصلی حمله تروریستی خونین ۳۱ شهریور ۹۷ اهواز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، شناسایی و به دام افتاد.

ارسال توسط :

رییس‌جمهوری درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین فیرحی را تسلیت گفت

تهران– ایرنا- رییس جمهوری در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین «داود فیرحی» را تسلیت گفت.

ارسال توسط :
Scroll to Top