امروز: یکشنبه, ۶ آذر ۱۴۰۱ / بعد از ظهر / | برابر با: الأحد 4 جماد أول 1444 | 2022-11-27
کد خبر: 78444 |
تاریخ انتشار : دوشنبه, ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ | ارسال توسط : |
224 بازدید
۰
| 7
ارسال به دوستان
پ

موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی نمایشگاهی مجازی با بیش از صد عنوان کتاب برپا کرده است. مخاطبان می‌توانند از منزل کتاب‌ها را با تخفیفات معمول نمایشگاهی خریداری کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، هر ساله در چنین ایامی، نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پذیرای علاقه‌مندان به مطالعه از هر قشر و سلیقه‌ای بود. غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی نیز طی ۳۰ دوره حضور در نمایشگاه کتاب تهران از دوستداران کتاب و کتابخوانی در حوزه‌های مختلف استقبال می‌کرد.

اکنون که به دلیل شرایط موجود، برپایی سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به زمان دیگری موکول شده است، مرکز اسناد انقلاب اسلامی با راه‌اندازی «نمایشگاه مجازی کتاب» و «پویش کتاب و کتابخوانی در خانه» در نظر دارد بیش از صد عنوان از کتاب‌های خود را با تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی و ارسال رایگان از طریق پست در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

شما می‌توانید از ۲۶ فروردین لغایت ۵ اردیبهشت به مدت ده روز با مراجعه به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی به آدرس www.irdc.ir ، کتاب‌های مورد نظر خود را با ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنید. لیست کتاب‌های موجود در «نمایشگاه مجازی کتاب» به شرح ذیل است:

فهرست کتاب‌های با تخفیف ۲۰ درصد

امپراتوری درحال احتضار؛ این کتاب به قلم فرانسیس رابرت شور، به بررسی زوایای مختلف امپریالیسم آمریکا در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و نظامی پرداخته و نشان می‌دهد که دوران امپراتوری ایالات متحده به سرآمده است.

قیمت روی جلد: ۳۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۸,۰۰۰ ریال

اندیشه اصحاب فرهنگستان علوم اسلامی؛ این اثر در شش فصل می‌کوشد به صورتی روش‌مند منظومه فکری فرهنگستان علوم اسلامی را مورد بررسی قرار دهد.

قیمت روی جلد: ۲۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۰۰,۰۰۰ ریال

ایدئولوژی اصلاحات (اصلاحات به روایت حلقه آئین)؛ نویسنده در این کتاب می‌کوشد تا ایدئولوژی سیاسی حسین بشیریه و سعید حجاریان را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. دسته‌بندی منظم و متن روان دو ویژگی مهم این کتاب است که فهم مطالب را برای خواننده بسیار آسان می‌کند.

قیمت روی جلد: ۳۱۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۴۸,۰۰۰ ریال

ایدئولوژی اصلاحات (اصلاحات به روایت حلقه کیان)؛ این اثر به بررسی و تحلیل ایدئولوژی سیاسی ماهنامه کیان اختصاص دارد و می‌کوشد تا به بازشناسی مطالب مطرح شده در این ماهنامه در طول ۹ سال دوران انتشار آن بپردازد.

قیمت روی جلد: ۲۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۱۶,۰۰۰ ریال

ایدئولوژی اصلاحات (اصلاحات به روایت حلقه ملکیان)؛ این کتاب می‌کوشد با دسته‌بندی و بررسی افکار و نظرات مصطفی ملکیان، به نقد و ارزیابی روند تحول و تطور فکری او از بنیادگرایی تا پروژه عقلانیت و معنویت بپردازد و در مجموع جایگاه ملکیان را در ایدئولوژی جریان اصلاحات مشخص نماید.

قیمت روی جلد: ۳۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۴۰,۰۰۰ ریال

آیت‌الله جنتی به روایت اسناد؛ این کتاب که دربردارنده بیش از ۱۹۰ عنوان سند منتشر نشده درباره آیت‌الله جنتی است، در پنج فصل به انضمام یک پیوست از اسناد، به بررسی زندگی و مبارزات آیت‌الله احمد جنتی می‌پردازد.

قیمت روی جلد: ۴۲۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۳۶,۰۰۰ ریال

برجام؛ این اثر به منظور معرفی و تقریر ساده و در عین‌حال مستند از پیشینه فعالیت‌های هسته‌ای ایران، ارزش و اهمیت آن، نگاه غرب و سازمان‌های جهانی نسبت به فعالیت‌ها و در نهایت فضای انعقاد برجام در قالب «دانستنی‌های انقلاب اسلامی برای جوانان» نگاشته شده است.

قیمت روی جلد: ۱۴۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۱۲,۰۰۰ ریال

پاسداشت خدمت و دیانت؛ این کتاب شرح خاطرات حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین مطهری یزدی از مبارزان دوران نهضت اسلامی است.

قیمت روی جلد: ۲۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۰۰,۰۰۰ ریال

تأثیر اندیشه‌های امام خمینی (ره) بر سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران؛ این کتاب با مقدمه حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم، مبتنی بر شیوه‌ای روشمند و علمی به رشته تحریر درآمده است. کتاب فوق نظر به نقش محوری اندیشه‌های امام خمینی در حوزه سیاست خارجه، آرا و افکار ایشان در شکل‌گیری مبانی و اصول سیاست خارجی را توصیف و تبیین می‌کند.

قیمت روی جلد: ۲۴۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۹۲,۰۰۰ ریال

تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی (جلد چهارم)؛ این جلد از این مجموعه، حوادث و تحولات انقلاب اسلامی از حاکمیت خط لیبرال بر دولت با ریاست‌جمهوری بنی‌صدر تا اعلان جنگ سازمان منافقین علیه نظام اسلامی و سپس فاجعه ۷ تیر ۱۳۶۰ را شامل می‌شود.

قیمت روی جلد: ۶۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۵۲۰,۰۰۰ ریال

تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی (جلد سوم)؛ این جلد شامل رخدادهای تاریخ انقلاب از آغاز جنگ تحمیلی تا بحران‌آفرینی‌های بنی‌صدر می‌شود.

قیمت روی جلد: ۵۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۰۰,۰۰۰ ریال

تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی (جلد دوم)؛ جلد دوم، تحولات سال‌های ۵۸ تا ۵۹ را از استعفای دولت موقت تا انتخاب شهید رجایی به عنوان رئیس‌جمهور نظام اسلامی بررسی می‌کند. انتخابات نخستین دوره ریاست‌جمهوری، انتخابات اولین دوره مجلس شورای اسلامی، توطئه کودتای نقاب (نوژه)، برنامه‌های اجرا شده در راستای انقلاب فرهنگی و … از جمله مباحث مطرح شده در این مجلد است.

قیمت روی جلد: ۳۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۰۴,۰۰۰ ریال

تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی (جلد اول)؛ این کتاب رخدادهای تاریخی از پیروزی انقلاب اسلامی تا تصرف سفارت آمریکا در آبان ۱۳۵۸ را بررسی می‌کند. این بازه زمانی، وقایع مهمی چون همه‌پرسی جمهوری اسلامی، انتخابات مجلس خبرگان قانون اساسی، تأسیس نهادهای انقلاب و در سوی مقابل آغاز فعالیت‌های ضدانقلاب و مداخلات آمریکا در ایران، شروع ترورها و تلاش برای بی‌ثبات‌سازی نظام، فعالیت احزاب معاند و … را هم دربرمی‌گیرد.

قیمت روی جلد: ۴۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۲۰,۰۰۰ ریال

تاریخ تحولات سیاسی جمهوری اسلامی ایران (جلد ششم)؛ این کتاب رخدادهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی را از ۳ خرداد ۱۳۶۱ تا ۲۴ مرداد ۱۳۶۲ مورد بررسی قرار می‌دهد.

قیمت روی جلد: ۴۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۸۴,۰۰۰ ریال

تجربه‌ای دیگر؛ در این اثر مرتضی غرقی خبرنگار صداوسیما به روایت خاطرات خود از مذاکرات هسته‌ای پرداخته است. کتاب به شروع مذاکرات هسته‌ای در دولت یازدهم به طور مبسوط می‌پردازد. بخش‌های اصلی کتاب درباره جزئیات مذاکرات و ادوار مختلف نشست‌های ایران و ۵+۱ است که در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شد.

قیمت روی جلد: ۴۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۲۰,۰۰۰ ریال

تصور نخبگان روس از ایران؛ این کتاب به قلم دیمتری شلاپنتوخ، دانشیار تاریخ دانشگاه ایندیانا، با هدف بررسی ظهور و تحول رهنامه‌ها (دکترین‌ها) به ویژه در زمان اصلاحات شوروی نگاشته شده است.

قیمت روی جلد: ۱۱۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۸,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس- جلد پنجاه و پنجم (‌عملیات بدر)؛ این جلد از مجموعه تقویم تاریخ دفاع مقدس، حوادث اسفند ۱۳۶۳ را در جبهه‌های نبرد با دشمن بعثی مورد بررسی قرار می‌دهد.

قیمت روی جلد: ۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱,۴۴۰,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس- جلد پنجاه و چهارم (‌در انتظاربدر)؛ در بهمن‌ماه ۱۳۶۳ عملاً جبهه‌های غرب و جنوب فعال‌تر گردید و درگیری‌های عوامل ضدانقلاب در شمال غرب نیز کماکان ادامه داشت. در چنین شرایطی نیروهای جمهوری اسلامی به‌منظور احراز آمادگی برای اجرای عملیات بدر، صرف‌نظر از تحرکات ارتش بعثی و تهدیدات موجود، جابه‌جایی‌های مورد نیاز را انجام دادند. با انجام این جابه‌جایی‌ها به‌تدریج زمینه برای اجرای عملیات بدر فراهم شد. در حقیقت در بهمن ۱۳۶۳ نیروها در انتظار عملیات بدر بودند که هرچه زودتر اجرا شود.

قیمت روی جلد: ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۰۰,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس – جلد پنجاه و دوم (هویت پنهان)؛ این اثر به قلم امیر سرتیپ ۲ ستاد نبی کریمی به بررسی رخدادهای آذرماه ۱۳۶۳ می‌پردازد. در این ماه، رزمندگان اسلام در جبهه‌های غرب با ضدانقلاب درگیر بودند و از طرف دیگر در جبهه‌های جنوب و غرب نیز با صدامیان می‌جنگیدند.

قیمت روی جلد: ۱,۰۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۴۸,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس- جلد پنجاه و سوم (تنگه هرمز، تضمین صدور نفت)؛ در دی‌ماه سال ۱۳۶۳ همچنان جبهه‌ها از نظر اجرای عملیات آفندی بر علیه نیروهای ارتش بعثی عراق ماه آرام و بدون حادثه‌ای را گذراند. البته نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی هماهنگ و همراه با پاسداران انقلاب اسلامی به شدت در حال طرح‌ریزی برای اجرای یک عملیات آفندی سرنوشت‌ساز بودند و برای اجرای این عملیات آفندی پیش‌بینی‌های لازم را به‌عمل می‌آوردند.

قیمت روی جلد: ۹۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۷۲۰,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس- جلد پنجاه و ششم (‌پاسخی در خور)؛ پس از عملیات بدر رژیم بعثی گستاخ‌تر و بی‌پرواتر به حملات خود به شهرها و نفت‌کش‌ها ادامه داد تاجایی که مسئولین جمهوری اسلامی برخلاف میل باطنی و سیاست‌های ازپیش‌تعیین‌شده خود مجبور به اقدام متقابل گردند و شهرهای مرزی عراق را هدف گلوله‌بارانِ سنگین توپخانه، و شهر بغداد را مورد هدف موشک‌های دوربرد خود قرار دادند و پاسخی درخورِ صدام و حامیانش داده شد.

قیمت روی جلد: ۱,۳۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱,۱۰۴,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس- جلد پنجاه و هفتم (‌تغییر موازنه قدرت)؛ ارتش بعثی در اردیبهشت سال ۱۳۶۴ تحرکات مذبوحانه‌ای در جبهه‌ها از خود بروز داد که حاصل آن چیزی جز شکست نبود. در چنین شرایطی قرارگاه عملیاتی کربلا، طرح عملیاتی شماره‌ی ۲ بدر را برای تأمین اهداف عملیات بدر تهیه و ابلاغ کرد و پی‌گیری‌های لازم نیز به‌عمل آمد و برای رسیدن به این هدف، جابه‌جایی‌های عمده‌ای نیز انجام پذیرفت.

قیمت روی جلد: ۱,۲۱۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۹۶۸,۰۰۰ ریال

تقی شهرام به روایت اسناد ساواک؛ این کتاب مشتمل بر ۲۰۰ برگ سند منتشر نشده درباره تقی شهرام، از اعضای مرکزیت سازمان مجاهدین خلق است. این مسئله که احمدرضا کریمی نویسنده کتاب، بیش از شش ماه با تقی شهرام هم سلولی بوده و بر مسائل سازمان مجاهدین خلق و مسئله تغییر ایدئولوژی نیز تسلط کامل دارد مطالعه کتاب را جذاب‌تر می‌کند.

قیمت روی جلد: ۶۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۵۲۰,۰۰۰ ریال

جهانی شدن انقلاب اسلامی و پایان تاریخ؛ این کتاب می‌کوشد ضمن تبیین معنا و مفهوم «جهانی شدن» به نظرات مرتبط با آن بپردازد. نکته مهم در این کتاب آن است که انقلاب اسلامی در ایران زمینه‌های ظهور و برجسته شدن نظریه اصیل مهدویت و زنده شدن دوباره احکام انسانی و اسلامی را بار دیگر فراهم نمود.

قیمت روی جلد: ۲۴۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۹۲,۰۰۰ ریال

حاشیه‌های مهمتر از متن؛ این کتاب که توسط محمدعلی الفت‌پور تدوین شده است، می‌کوشد تا با ارائه ۳۰۰ حاشیه مهم‌تر از متن از بطن تاریخ معاصر ایران، ناگفته‌ها و کمترشنیده‌های این برهه را برای جوانان و نوجوانان به تصویر بکشد. روان بودن متن، بازخوانی داستان‌های جذاب تاریخی و تنوع در روایات از ویژگی‌های این اثر است.

قیمت روی جلد: ۲۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۰۸,۰۰۰ ریال

خاطرات حاج احمد قدیریان؛ چاپ دوم خاطرات مرحوم حاج احمد قدیریان با اضافاتی نسبت به چاپ اول مشتمل به خاطراتی از روزهای مبارزه با طاغوت و نیز شامل وقایع مهم بعد از انقلاب اسلامی است. خاطرات نخستین معاون اجرایی دادستان انقلاب اسلامی به علت تمرکز بر حوادث و وقایع دوران اصلی تثبیت انقلاب اسلامی و شکل‌گیری آن، بسیار مهم است.

قیمت روی جلد: ۷۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۵۶۰,۰۰۰ ریال

خاطرات حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین حسینی

قیمت روی جلد: ۳۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۸,۰۰۰ ریال

خاطرات سردار یوسف فروتن؛ سردار یوسف فروتن که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با گروه‌های دانشجویی داخل و خارج از کشور ارتباط داشته و در امر مبارزه نیز فعال بوده، بعد از پیروزی انقلاب در کمیته انقلاب اسلامی به خدمت پرداخته و در سمت‌هایی چون فرماندهی سپاه پاسداران لرستان، فرماندهی منطقه دو سپاه به مرکزیت اصفهان، ریاست امنیت و حفاظت مقام معظم رهبری در دوران ریاست جمهوری، ریاست زندان‌ها و … به انجام وظیفه پرداخته است، خاطراتی خواندنی از آن روزها دارد.

قیمت روی جلد: ۳۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۰,۰۰۰ ریال

خاطرات محسن رفیقدوست (ویراست دوم)

قیمت روی جلد: ۳۹۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۱۲,۰۰۰ ریال

خاطرات محمدجواد آسایش

قیمت روی جلد: ۴۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۷۶,۰۰۰ ریال

داعش (بسترها، اندیشه و عملکرد)؛ این کتاب از زوایایی چند به تروریست‌های تکفیری داعش نگاه کرده و با الهام از مطالب موجود درباره این گروه اعم از مقالات، کتاب‌ها و رسانه‌های داخلی و خارجی متنی روان و ساده پیش روی مخاطب قرار می‌دهد.

قیمت روی جلد: ۱۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۴۴,۰۰۰ ریال

زندگی و اندیشه سیاسی آیت‌الله سید عبدالحسین لاری

قیمت روی جلد: ۳۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۰,۰۰۰ ریال

شهر که آرام شد برمی‌گردم (خاطرات دکتر علی هادی تبار)؛ این کتاب داستان زندگی رزمنده‌ای که خاطرات شیرینی از دهه ۶۰، دوران دفاع مقدس و اسارت در اردوگاه‌های بعثی دارد. علی هادی‌تبار، رزمنده‌ای که از ۱۷ سالگی به اسارت دشمن بعثی درآمد و هفت سال از عمرش را در اردوگاه‌های عراقی به سر برد، روایت‌هایی تلخ و شیرین از آن روزها دارد.

قیمت روی جلد: ۴۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۶۰,۰۰۰ ریال

شیعیان، مبارزان راه خدا؛ این اثر روایت یک روزنامه نگار آمریکایی در مواجهه با انقلاب اسلامی، شیعیان ایران و منطقه، به‌ویژه لبنان، است.

قیمت روی جلد: ۲۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۱۶,۰۰۰ ریال

طیب خان (زندگی و زمانه شهید طیب حاج‌رضایی) دو جلد

قیمت روی جلد: ۲,۲۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت دوره دوجلدی با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱,۷۶۰,۰۰۰ ریال

قدر مطلق یک توطئه؛ این کتاب با سیری در تاریخ انقلاب اسلامی، به بررسی پیش‌زمینه‌ها، پشت‌پرده‌ها و فرایند کودتای نقاب (معروف به نوژه) می‌پردازد و شامل ناگفته‌هایی از این رخداد تاریخی است.

قیمت روی جلد: ۸۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۶۹۶,۰۰۰ ریال

گروه بی‌نام؛ این اثر تحقیقی است درباره‌ی گروهی از میان گروه‌های بی‌شمارِ فعّال و مبارز با رژیم پهلوی. این گروهِ زیرزمینی بنا به علل امنیتی هیچ اسمی بر خود انتخاب نکرده لذا «گروه بی‌نام» نامیده می‌شود. اعضای گروه مرکب از دانشجویان، دانشگاهیان، نظامیان و برخی صاحبان مشاغل آزاد بودند که برای رسیدن به آرمان‌های اسلامی وارد عرصه‌ی پرخطر مبارزه شدند.

قیمت روی جلد: ۶۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۵۲۰,۰۰۰ ریال

من ترسو نیستم (خاطرات وندی شرمن)؛ این اثر مشتمل بر خاطرات وندی شرمن مذاکره کننده ارشد آمریکایی است. شرمن، معاون سیاسی وزارت امور خارجه آمریکا در دوره اوباما و چهره تأثیرگذار این کشور در مذاکرات هسته‌ای با جمهوری اسلامی است که بعد از «جان کِری»، عالی‌رتبه‌ترین مقام آمریکاییِ حاضر در مذاکرات محسوب می‌شد. او در اکثر جلسات با طرف ایرانی حضور داشت و یکی از پایه‌های اصلی تنظیم متن نهایی توافق برجام بود.

قیمت روی جلد: ۲۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۲۴,۰۰۰ ریال

نقش انگلیس در پرونده هسته‌ای ایران؛ این اثر با بررسی استراتژی انگلستان در ارتباط با برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، ابزارهای اجرایی این استراتژی و چشم‌انداز آینده آن را به صورت منسجم و عمیق مورد مطالعه قرار داده است.

قیمت روی جلد: ۳۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۰۴,۰۰۰ ریال

نهِ ده؛ (نه ده) که برشی از دل‌نوشته‌های حسین قدیانی است، با قلم شیوا و روان نویسنده، یادآور روزهای پرتلاطم بعد از دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در سال ۸۸ و حماسه‌آفرینی مردم ایران در یوم‌الله نهم دی‌ماه آن سال است. این اثر برای اولین بار در اردیبهشت ۸۹ به چاپ رسید و اینک با ویراستی جدید در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

قیمت روی جلد: ۲۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۶۰,۰۰۰ ریال

نهضت عاشورا و تأثیرات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آن بر جامعه ایرانی؛ این اثر با وجود گستردگی محدوده زمانی تحقیق (۶۱ -۱۳۹۹ ق) علاوه بر بهره‌مندی از کتب پژوهشی و مطالعات کتابخانه‌ای با استفاده از خاطرات و مصاحبه‌های آرشیوی موجود در مرکز اسناد انقلاب اسلامی و با شیوه تاریخ شفاهی، گوشه‌ای از تحولات تاریخ معاصر ایران که سخت متأثر از نهضت اباعبدالله الحسین (ع) بوده را ثبت کرده است.

قیمت روی جلد: ۴۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۷۶,۰۰۰ ریال

فهرست کتاب‌های با ۱۰ درصد تخفیف

خوابگردها؛ این کتاب شامل متن پنج گفت‌وگو و مذاکره رهبران سازمان مجاهدین خلق با نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و اسناد و تصاویر کم‌نظیر تعاملات و همکاری‌های سازمان با رژیم بعثی است که ماهیت و عملکرد سازمان را روشن می‌سازد.

قیمت روی جلد: ۳۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۳۳,۰۰۰ ریال

صخره سخت؛ این کتاب با نگاهی دقیق و ژرف‌کاوانه به دغدغه‌های انقلابی‌ها از فردای پیروزی انقلاب، درصدد ترسیم فضا و شرایط به وجود آمدن نهادهای امنیتی انقلاب و چگونگی عملکرد آنها در آن شرایط دشوار تاریخی است.

قیمت روی جلد: ۳۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۳۳,۰۰۰ ریال

نهضت روحانیون ایران؛ این مجموعه ۵ جلدی تاریخ نهضت روحانیت شیعه را از قدیم‌ترین زمان‌ها تا پیروزی انقلاب و تأسیس نظام جمهوری اسلامی و از آن پس تا نخستین سال‌های جنگ تحمیلی با فقد امکانات و زحمات قابل تقدیری تدوین نموده است.

قیمت روی جلد: ۱,۷۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱,۵۷۵,۰۰۰ ریال

۱۳۱۸( خاطراتی از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ای)

قیمت روی جلد: ۲۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۴۳,۰۰۰ ریال

بهائیان نظامی در حکومت پهلوی دوم؛ در این اثر به موضوعاتی همچون اشتغال بهائیان در حکومت پهلوی دوم، عملکرد بهائیان نظامی در حکومت پهلوی، جایگاه «نظامی‌گری» در فرقه‌ی بهائیت، آشنایی با تعدادی از بهائیان نظامی و حضور آنها با هدف نفوذ پرداخته شده است.

قیمت روی جلد: ۵۱۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۴۵۹,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس، جلد چهل و ششم، حوادث خرداد ۱۳۶۳( جنگ نفتکش‌ها)؛ خررداد ۱۳۶۳ جبهه‌های جنگ تحمیلی عراق علیه جمهوری اسلامی ایران عملیاتی اجرا نشد. در کلیه‌ی مناطق عملیاتی، مبادله‌ی آتش با برتری نیروهای توانمند اسلام انجام می‌شد و دو طرف جنگ نسبت به اعزام کشتی‌های رزمی و شناسایی اقدام می‌کردند. در این ماه دبیرکل سازمان ملل متحد به ایران پیشنهاد آتش‌بس در گلوله‌باران شهرها و مناطق مسکونی را داد.

قیمت روی جلد :۱۰۴۰۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۹۳۶,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس، جلد چهل و هفتم، حوادث تیر ۱۳۶۳ (خوف خفاش)؛ تیر ماه سال ۱۳۶۳ همچون سه ماه اول این سال در سراسر جبهه‌ها و خطوط تماس بین نیروهای متجاوز عراق و رزمندگان خداجوی ایران اسلامی آرامش و رکود نسبی حاکم بود، زیرا نیروهای ارتش بعثی عراق توان رزمی خود را از دست داده بودند و ضربات کوبنده‌ی نیروهای قدرتمند ایران اسلامی توان هرگونه عملیات آفندی را از آنها گرفته بود.

قیمت روی جلد: ۸۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۷۶۵,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس، جلد چهل و هشتم، حوادث مرداد ۱۳۶۳ (دروغ بزرگ)؛ دروغ‌گوی بعثی علی‌رغم هجوم آشکارش به مرزهای میهن اسلامی و اشغال چندین کیلومتر از خاک مقدس این سرزمین، با وقاحت تمام ایران را متجاوز می‌خواند. با گذشت روزها و هفته‌ها از آغاز جنگ و آنگاه که مردان مؤمن و مدافع میهن اسلامی او و قشون شومش را متوقف ساختند و به عقب راندند، هنوز بر دروغش اصرار می‌ورزد و در سخنان و اطلاعیه‌ها و… ایران را متجاوز می‌خواند.

قیمت روی جلد: ۶۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۵۸۵,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس جلد چهل و نهم (امتحان بزرگ)؛ جلد چهل و نهم این مجموعه به بررسی حوادث در شهریور ماه سال ۱۳۶۳ اختصاص یافته است. دفاع مقدس با اتمام شهریور ماه ۱۳۶۳ وارد پنجمین سال خود شد و همچنان ناکامی استکبار جهانی برای شکست ملت ایران تداوم داشت. ملت که امتحان خود را در چهار سال گذشته خوب پس داده بود پشتوانه‌ی عظیمی برای مسئولان جمهوری اسلامی و رزمندگان بود تا با اعتماد به‌نفس برای مقابله با دشمن در صحنه‌های مختلف تلاش کنند.

قیمت روی جلد: ۸۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۷۷۴,۰۰۰ ریال

خداوند اشرف از ظهور تا سقوط؛ این کتاب نگاهی مستند و تاریخی به روند فرقه‌گرایی سازمان مجاهدین خلق از زمان پیدایش این فرقه است.

قیمت روی جلد: ۶۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۵۴۰,۰۰۰ ریال

ملی-مذهبی؛ این کتاب به جریانشناسی نیروهای ملی- مذهبی در جمهوری اسلامی ایران پرداخته است.

قیمت روی جلد :۳۵۰۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۱۵,۰۰۰ ریال

اقلیم ایمان؛ این کتاب، مجموعه بیانات معظم‌ٌله طی سفرهایی که در طول سالیان گذشته به استان‌های مختلف داشته‌اند، پیرامون تاریخ، جایگاه، ظرفیت و توانمندی‌های آن منطقه، به ایراد سخن پرداختند، می‌باشد.

قیمت روی جلد: ۱۲۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱۰۸,۰۰۰ ریال

اندیشه سیاسی آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای

قیمت روی جلد: ۳۳۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۹۷,۰۰۰ ریال

اندیشه سیاسی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

قیمت روی جلد: ۴۲۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخیف ۱۰ درصدی: ۳۷۸,۰۰۰ ریال

انقلاب اسلامی در مازندران (جلد اول)

قیمت روی جلد: ۴۴۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۹۶,۰۰۰ ریال

بن بست؛ این کتاب مجموعه نوشتار مستند به اسناد و اعترافات جریان انحرافی سیدمهدی هاشمی می‌باشد که به کالبدشکافی ریشه‌ی انحرافات وی پرداخته است.

قیمت روی جلد: ۳۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۱۵,۰۰۰ ریال

بیست سال تکاپوی اسلامی شیعی (۱۳۲۰-۱۳۴۰)؛ نگارنده در این کتاب تکاپوی نیروهای مذهبی (مشخصات شیعی) را از زمان اشغال ایران توسط متفقین و سقوط رضاشاه (۱۳۲۰ ش) تا فوت آیت‌الله بروجردی (۱۳۴۰ ش) بررسی کرده است.

قیمت روی جلد: ۵۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۴۹۵,۰۰۰ ریال

تاریخ تحلیلی دولت نهم (جلد اول)؛ این کتاب تاریخ جامعی از اقدامات دولت نهم و همچنین موانع و مشکلات بر سر راه تحقق آرمان عدالت‌خواهی به دست می‌دهد.

قیمت روی جلد: ۸۴۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۷۵۶,۰۰۰ ریال

تاریخ تحلیلی دولت نهم (جلد سوم)

قیمت روی جلد: ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال

تاریخ تحلیلی دولت نهم (جلد دوم)

قیمت روی جلد: ۱,۰۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۹,۴۵۰,۰۰۰ ریال

تاریخ تحولات جمهوری اسلامی ایران (جلد اول)؛ این اثر با بررسی شرایط و علل وقوع رویدادهای سیاسی و اجتماعی کشور از تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ تا ۱۳ آبان ۱۳۵۸ نشان می‌دهد.

قیمت روی جلد: ۵۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۴۹۵,۰۰۰ ریال

تاریخ تحولات سیاسی جمهوری اسلامی ایران (جلد پنجم) «از عزل بنی‌صدر تا فتح خرمشهر»

قیمت روی جلد: ۳۱۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۷۹,۰۰۰ ریال

تاریخ تحولات سیاسی جمهوری اسلامی ایران (جلد چهارم)؛ این اثر تاریخ تحوّلات جمهوری اسلامی ایران را از آغاز جنگ تحمیلی در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ تا عزل بنی‌صدر در اول تیرماه ۱۳۶۰ بررسی و تحلیل نموده است.

قیمت روی جلد: ۳۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۱۵,۰۰۰ ریال

تاریخ تحولات سیاسی جمهوری اسلامی ایران (جلد هفتم)؛ این کتاب بررسی تاریخ تحولات جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ مرداد ۱۳۶۲ (تشکیل اولین مجلس خبرگان رهبری) تا ۲۹ اسفند ۱۳۶۲ را شامل می‌شود.

قیمت روی جلد: ۳۲۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۸۸,۰۰۰ ریال

تاریخ شفاهی زندگی و مبارزات علامه شیخ عباس مخبر دزفولی

قیمت روی جلد: ۵۳۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۴۷۷,۰۰۰ ریال

تبار ترور؛ این کتاب به بررسی تاریخچه‌ی سازمان مجاهدین خلق در مقطع قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا مقطع ورود به فاز مسلحانه پرداخته است.

قیمت روی جلد: ۳۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۳۳,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس جلد پنجاه ویک (ارتش درخورافتخار)؛ جلد پنجاه و یکم این مجموعه به بررسی حوادث در آبان ماه سال ۱۳۶۳ اختصاص یافته است.

قیمت روی جلد: ۱,۱۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱,۰۴۴,۰۰۰ ریال

تقویم تاریخ دفاع مقدس جلد پنجاهم (میمک، عاشورایی دیگر)؛ جلد پنجاهم این مجموعه به بررسی حوادث در مهر ماه سال ۱۳۶۳ اختصاص یافته است. رزمندگان اسلام در پنجاهمین ماه دفاع از کیان اسلامی و ملی خود، اولین عملیات آفندی نسبتاً گسترده را با نام عاشورا در منطقه‌ی میمک طراحی و اجرا نمودند که هدف از آن، عقب‌راندن نیروهای عراقی از غرب ارتفاعات میمک و ایجاد تأمین کامل در دشت هلاله و تنگه‌ی بیجار برای نیروهای خودی بود.

قیمت روی جلد: ۱,۳۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱,۲۴۲,۰۰۰ ریال

جناح‌های سیاسی در جمهوری اسلامی ایران در دهه ۱۳۶۰

قیمت روی جلد ۲۳۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۰۷,۰۰۰ ریال

چالش هسته‌ای جلد اول؛ این کتاب مباحثی از قبیل چیستی فناوری هسته‌ای؛ توضیح مفاهیم و اصطلاحاتی مثل چرخه‌ی سوخت هسته‌ای، غنی‌سازی اورانیوم، سانتریفیوژ، سو، و… به زبان ساده؛ حساسیت بیش از حد جامعه‌ی جهانی نسبت به فعالیت هسته‌ای و در نهایت ابعاد و سطوح مسائل هسته‌ای ایران را شامل می‌شود.

قیمت روی جلد ۴۴۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۹۶,۰۰۰ ریال

چگونگی تصویب اصل ولایت فقیه در قانون اساسی

قیمت روی جلد ۱۹۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱۷۱,۰۰۰ ریال

چهارده سال رقابت ایدئولوژیک شیعه در ایران؛ این کتاب درصدد اثبات این فرضیه است که فساد و ناکارآمدی نظام‌های سیاسی موجب ظهور ایدئولوژی‌های رقیب می‌گردد و هر ایدئولوژی که توانمندتر باشد، در این رقابت پیشی می‌گیرد.

قیمت روی جلد ۸۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۷۹۲,۰۰۰ ریال

حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران و مواضع غرب

قیمت روی جلد ۳۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۲۴,۰۰۰ ریال

خاطرات آیت الله احمدی میانجی

قیمت روی جلد ۳۲۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۸۸,۰۰۰ ریال

خاطرات آیت الله دکتر محمدصادقی تهرانی

قیمت روی جلد ۲۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۵۲,۰۰۰ ریال

خاطرات حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدمهدی طباطبایی شیرازی

قیمت روی جلد ۲۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۳۴,۰۰۰ ریال

خاطرات خانم بهجت افراز (ام الاسرا)

قیمت روی جلد ۲۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۲۵,۰۰۰ ریال

خاطرات محمد مهدی عبدخدایی

قیمت روی جلد ۲۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۳۴,۰۰۰ ریال

خاطرات و اسناد حاج احمد (محمود) مرآتی شیرازی

قیمت روی جلد ۳۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۷۰,۰۰۰ ریال

دانشگاه پهلوی به روایت اسناد؛ این کتاب ضمن توصیف و تبیین زمینه‌ها و شرایط پیدایش دانشگاه پهلوی، چگونگی رشد و انقلابی شدن دانشجویان آن دانشگاه نیز به روایت اسناد بررسی و ارزیابی می‌شود.

قیمت روی جلد ۴۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۶۰,۰۰۰ ریال

دستاوردهای اقتصادی انقلاب اسلامی؛ در این کتاب به بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد، قبل و بعد از انقلاب پرداخته شده تا گوشه‌ای از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی را درک کنیم.

قیمت روی جلد ۱۵۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱۳۵,۰۰۰ ریال

دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی؛ در این کتاب به دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی که یکی از بزرگ‌ترین این دستاوردهای قانون اساسی جمهوری اسلامی است پرداخته شده است.

قیمت روی جلد ۱۴۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱۲۶,۰۰۰ ریال

دستاوردهای علمی انقلاب اسلامی؛ در این کتاب به دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌ی علم و فنّاوری که افق‌های روشن‌تری را نیز در مقابل ما خواهد گشود پرداخته شده است.

قیمت روی جلد ۱۴۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱۲۶,۰۰۰ ریال

دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی؛ در این کتاب سعی شده بعد از مروری اجمالی به معنا و مفهوم فرهنگ و تبیین نگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نسبت به این مقوله، دستاورد انقلاب اسلامی در ایران و سپس منطقه و کشورهای جهان از بُعد فرهنگی مورد مداقه قرار گیرد تا تأثیرات شگرف و مهم آن تبیین گردد.

قیمت روی جلد: ۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۷۲,۰۰۰ ریال

دعوت بی واسطه؛ این کتاب پس از درج اصلی نامه‌های نوشته شده توسط مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، به شرح و بسط محورهای اساسی نامه می‌پردازد.

قیمت روی جلد: ۱۲۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱۰۸,۰۰۰ ریال

زندگی و مبارزات آیت الله شهید اشرفی اصفهانی

قیمت روی جلد: ۳۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۷۰,۰۰۰ ریال

سه سال ستیز مرجعیت شیعه در ایران؛ این کتاب بسیاری از اشتباهات تاریخی مشهور این سه سال (۴۳۴۱) بر مبنای اسناد، تصحیح شده، بعضی از باورهای رایج شده به چالش کشیده می‌شود. از دیگر امتیازات این کتاب این است که تمام ادعاهای آن مستند است.

قیمت روی جلد: ۵۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۴۵۰,۰۰۰ ریال

شریعتی به روایت اسناد ساواک (دوره ۳ جلدی)؛ شخصیت دکتر علی شریعتی در حوزه‌ی عمل و اندیشه، موضوع مناقشه جدی میان موافقین و مخالفین بوده است، در این اثر سعی شده ضمن رعایت بی‌طرفی، تصویر او آنگونه که از اسناد باقی‌مانده استنباط شود. قیمت روی جلد: ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت دوره سه جلدی با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱,۰۸۰,۰۰۰ ریال

عملیات مهندسی؛ این کتاب به بررسی کارنامه تروریستی بخش ویژه‌ی نظامی سازمان مجاهدین خلق از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۱ پرداخته است.

قیمت روی جلد: ۵۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۵۱۳,۰۰۰ ریال

عیسای روح الله؛ این کتاب خاطرات حاج عیسی جعفری از خادمین خاص امام است که بعد از بازگشت امام به میهن اسلامی راهی جماران شد و تا پایان عمر مبارک بنیانگذار انقلاب و پس از آن، یادگار امام، در آنجا ماند.

قیمت روی جلد: ۱۳۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱۱۷,۰۰۰ ریال

کودکی به تاراج رفته (سیاست‌های رژیم صهیونیستی برای حبس کودکان فلسطینی)؛ این کتاب وضعیت دادگاه‌ها، زندان‌ها و وکلای فلسطینی کودکان زندانی را موشکافانه به تصویر می‌کشد.

قیمت روی جلد: ۲۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۴۳,۰۰۰ ریال

لبخندهای زمستانی (خاطرات رجبعلی طاهری)

قیمت روی جلد: ۲۷۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۴۳,۰۰۰ ریال

مرید امام (زندگینامه آیت الله ابوالقاسم خزعلی)

قیمت روی جلد: ۸۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۷۲,۰۰۰ ریال

مسیر منتهی به میدان التحریر؛ این اثر به تاریخ روابط مصر و ایالات متحده در چند دهه اخیر پرداخته و با توجه به سوابق تاریخی روابط بین دو کشور تحولات و سیر حوادث منتهی به انقلاب مصر را تجزیه و تحلیل می‌کند.

قیمت روی جلد: ۲۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۳۴,۰۰۰ ریال

معمارمحبت؛ این کتاب روایات و خاطراتی از زندگی سردار شهید حسن شاطری (مهندس حسام خوشنویس) را ترسیم می‌کند.

قیمت روی جلد: ۴۲۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۳۷۸,۰۰۰ ریال

مهاجر الی الله (خاطرات شهید آیت‌الله مویدی)

قیمت روی جلد: ۲۳۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۲۰۷,۰۰۰ ریال

یادداشت‌های سیاسی ایران جلد چهارم؛ این کتاب جلد چهارم از مجموعه‌ی چهارده جلدی «یادداشت‌های سیاسی ایران» است که حاوی اسناد محرمانه‌ی سفارت بریتانیا در ایران در فاصله‌ی سال‌های ۱۹۰۸ تا ۱۹۰۹ (۱۲۸۷ ۱۲۸۸) می‌باشد؛ دو سالی که ایران حوادث بسیار مهم و تأثیرگذاری را پشت سر گذاشت.

قیمت روی جلد: ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۹۰۰,۰۰۰ ریال

یکسال مبارزه برای سرنگونی رژیم شاه (بهمن ۱۳۵۶ تا بهمن ۱۳۵۷)؛ این کتاب به تشریح رهبری‌امام خمینی و جانفشانی‌ها و جهاد مردم ایران می‌پردازد که چگونه رهبری‌های خردمندانه‌ی امام خمینی با اندیشه‌ی شیعی‌، مردم را به یک آگاهی خودباورانه رساند که‌از هرگونه ایثاری برای سرنگونی رژیم شاهنشاهی و برقراری جمهوری اسلامی دریغ‌نکردند.

قیمت روی جلد: ۸۶۰,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۷۷۴,۰۰۰ ریال

۱۴ قرن تلاش شیعه برای ماندن و توسعه؛ این کتاب به تشریح تلاش امامان و امت شیعی می‌پردازد و نشان می‌دهد که چگونه رهبری شیعه، کار را با شیعیانی که از انگشتان یک دست تجاوز نمی‌کردند آغاز کرد و در مدت یک قرن و نیم، شیعه را از خطرهای نابود کننده، محافظت و در عین حال در سرتاسر جهان اسلام گسترش داد و شیعیان توانستند در اوایل غیبت چندین حکومت را تأسیس نمایند.

قیمت روی جلد: ۱۶۸,۰۰۰ ریال / قیمت با تخفیف ۱۰ درصدی: ۱۵۱,۲۰۰ ریال

گاهشمار زندگی و مبارزات امام خمینی (ره) دوجلدی؛ (از ولادت امام تا شروع جنگ تحمیلی)

قیمت روی جلد: ۱,۰۱۰,۰۰۰ ریال / قیمت دوره دو جلدی با تخفیف ۱۰ درصدی: ۹۰۹,۰۰۰ ریال

منبع خبر ( ) است و خبریا در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر،تکرار نظر دیگران،توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی ، افترا و توهین به مسٔولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید

Scroll to Top